ANTA Candles

O nas

Jesteśmy firmą, która powstała w 2008 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wysokiej jakości świec dekoracyjnych.

Stosujemy wysokogatunkowe surowce, które pozyskujemy od renomowanych dostawców z Europy Zachodniej. Jakość naszych produktów zapewniają nie tylko surowce, ale także Nasza wysoko wyspecjalizowana kadra, która posiada ogromną wiedzę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Nasze wzornictwo jest efektem własnoręcznej pracy i umiejętności naszych współpracowników, w oparciu o wiedzę technologiczną oraz aktualne trendy.

W Naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment od tradycyjnych stożkowych świec po wieloknotowe w różnych kolorach i kształtach oraz okazjonalne czy lampiony – wszystko to zwieńczone ciekawym, ręcznie robionym wzornictwem. Cały czas doskonalimy się i rozwijamy we wszystkich obszarach Naszej działalności z myślą o wykonywaniu usług dla naszych klientów na najwyższym poziomie oraz gwarantowanej satysfakcji.

Jako firma realizujemy także projekty indywidualne dla większych odbiorców oraz służymy doradztwem – od projektu po realizację.

Jesteśmy otwarci na dystrybucję i wszelkich klientów oraz partnerów biznesowych.

Serdecznie zapraszamy do wspólnej współpracy.

Poznaj nasze kolekcje...